1 Yıl Garanti Desteği

1yilgarantili

Buderus kombi servisi ve kombi bakımı süresince kullanılmış olan yedek parçalarımızın 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Parçadan kaynaklı sorunlarda bizi aramanız yeterli.

Profesyonel Uzman Kadro

profuzmankadro

Alanında eğitim almış olan profesyonel uzman kadromuz ile Buderus kombilerinizin servis, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz.

7/24 Servis Hizmeti

724servis

Profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere haftanın 7 günü 24 saat boyunca Buderus kombi teknik servisi, kombi bakımı ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.

Başakşehir Buderus Kombi Servisi

Başakşehir Buderus Kombi Servisi olarak ilçesinin tüm semtlerinde Buderus marka kombiniz için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman ustalarımız kombi onarımı, tamiri ve bakımı için her zaman yanınızdadır. Kombiniz çalışmıyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Problemin tespiti ve çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belli başlı kombi problemleri şunlardır:

Kombim çalışıyor gözüküyor ama evinizi ısıtmıyor olabilir. Böyle bir durumda ilk etapta vanalarınızı kontrol ediniz. Vana da bir problem yoksa termostat derecesi düşük olabilir. Kalorifer hattında bir problem olabilir. Boru hatlarının temizlenmesi gerekebilir. Ya da kombinizde teknik bir arıza olmuş olabilir. 

Kombi açılışında patlama yapıyorsa, kombi içindeki gaz miktarında artış olabilir. Bunun ideal seviyeye çekilmesi ve gaz ayarlarının kontrol edilmesi gerekir. 

Kombideki su boşalıyorsa tesisat bağlantılarında sorun olabilir. Bu durum özellikler sıfır binalarda yeni yapılan tesisatlar da yüksek oranda gözükmektedir. Kombinin su doldurma vanasında veya su dolan havzada bir problem olabilir. Kombinizde teknik bir problem olabilir. 

Kombiden çok ses çıkıyorsa, kombinin devir daim motorunda ya da fan motorunda bir arıza olabilir. 

Bu ve benzer sorunlar yaşıyorsanız Başakşehir Buderus Kombi Servisi olarak bizimle iletişime geçiniz. Kombinizde bir sorun varsa ve bir şekilde çalışıyorsa, sorunu kesinlikle ihmal etmeyiniz. Unutulmamalıdır ki soruna anında müdahale onarım maliyetini azaltacaktır. Geç kalınmış bir servis için kombiniz tamamen onarılamaz bir hale gelebilir. Bunun içindir ki sorunlara zamanında müdahale etmek ve sorun olmasa bile kombi bakımlarını ihmal etmemek her zaman sizin için avantaj olacaktır. 

Başakşehir Buderus Kombi Servisi için anında teknik servis : 444 75 13

Buderus

model-2

Buderus kombi modelinin tüm yedek parçaları 1 yıl garanti sürecinde olup bakım ve onarım sonrasında ise ariza garantisi ile müşterilerimize tam destek ve güveni sunmaktayız.

 

Buderus

model-1

Buderus kombi modelinin tüm yedek parçaları 1 yıl garanti sürecinde olup bakım ve onarım sonrasında ise ariza garantisi ile müşterilerimize tam destek ve güveni sunmaktayız.

 

Buderus

model-4
 

Tüm Buderus kombi modelinin tüm yedek parçaları 1 yıl garanti sürecinde olup bakım ve onarım sonrasında ise ariza garantisi ile müşterilerimize tam destek ve güveni sunmaktayız.

Buderus

model-3

Tüm Buderus kombi modelinin tüm yedek parçaları 1 yıl garanti sürecinde olup bakım ve onarım sonrasında ise ariza garantisi ile müşterilerimize tam destek ve güveni sunmaktayız.

Kombiniz Arıza Verirse Ne Yapılmalı?

Kombiniz arıza verirse ne yapılmalı?
1: Gaz var mı ve ocağınız yanıyor mu gaz kolunu kontrol ediniz.
2: Kombinizdeki su seviyesi 1 ile 2 arasında mı yoksa doldurunuz.
3. Elektrik var mı kontrol ediniz.
Buderus Kombi kullanıyorsanız yukardaki ön şartları kontrol ediniz. Tüm hata kodlarını okuyunuz (Aşağıda) telefon ile bilgi almak için Destek Sayfamıza göz atınız.

Buderus Arıza Kodları Nelerdir?

Buderus kombi 1 Arıza Kodu: Baca çekişi yok. Bacalı ise bacanızı kontrol edin, Hermatik ise kombiniz fan motorunuzu veya prosostat parçasını kontrol edin.
Buderus kombi 2 Arıza Kodu: Aşırı ısınma. Kombinin sisteminde hava var, sirkülasyon motorundan havasını alın.
Buderus kombi 3 Arıza Kodu: Alev oluşmuyor. Kombinize gaz gelmiyor, gaz vanasını kontrol edin ocağınızı yakarak dairenize gaz geldiğinden emin olun. Uzun süre kombi kapalı kalmış ise Reset yapın kombinize 3 defa tekrarlayın.
Buderus kombi 4 Arıza Kodu: İstenilen sıcaklığa geldi. Kombinizin altında varsa vanaları kontrol edin. Radyatör musluklarınızın en az 3 tanesi açık olması gerekir. Peteklerinizin havalarını alın.
Buderus kombi 5 Arıza Kodu: Kullanma suyu 85 derece. Üç yollu vananız arızalı kalorifer bölümüne su kaçırıyor.
Buderus kombi 6a Hata Kodu: Alev oluşmadı (İyonizasyon Arızası). 3 defa resetleyin halen arıza devam ediyorsa kombinizin anakartı arızalı.
Buderus kombi 7 Arıza Kodu: Bacada tıkanma var. Kombiniz bacalı ise bacanızı kontrol edin ve 20 dakika bekledikten sonra resetleyin. Hermatik ise kombinizin Prosostat parçası arızalı.
Buderus kombi 8 Arıza Kodu: Sigorta arızası. Kombizin anakart üzerinde bulunan sigortaları arızalı. Şefaf kapaktan göreceksiniz ki içinde yedek sigortaları fabrika tarafından verilmiştir. Değiştirerek kombinizi Resetleyin.
Buderus kombi 9 Arıza Kodu: Computer arızası. Kombinizin anakartı arızalı.
Buderus kombi E Arıza Kodu: Gerilim çok düşük. Elektrik voltajınız çok düşük, elektrikçinize ölçtürün. Voltajınızı düşük ise kombinize Regülator Takın/Taktırın.
Buderus kombi – Arıza Kodu: Isıtma devrede. Kombinizin herşeyi normal, ekranda hiç birşey yok ise kombinize elektrik gelmiyordur. Kombiniz için kullandığınız priz veya sigortanızı kontrol edin.